Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zatwardzenie: czy widziałeś jakąkolwiek paczke za tyle, którą ktoś by chwalił? Bo mam wrażenie, że wszystkie, które są w gorących są powyżej 100 xd
  • Odpowiedz
@banjo: ¯\_(ツ)_/¯ to tak jak w kodeksie pracy masz zapis płacy minimalnej dla umowy o pracę, a dla kontraktu menedżerskiego nie masz. Nie ma przeszkód by zaproponować komuś kontrakt menedżerski na kwotę 100 PLN, ale zazwyczaj stawka sięga kwot z czterema zerami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zatwardzenie: no jasne, chodzi mi o to tylko, że jak ktoś zapłaci te 50 zł, zgodnie z regulaminem, to trafi na czarną listę za słabą pakę. No i to bardziej jak płaca minimalna, na nie kontrakt menadzerski xD
  • Odpowiedz
@banjo

no jasne, chodzi mi o to tylko, że jak ktoś zapłaci te 50 zł, zgodnie z regulaminem, to trafi na czarną listę za słabą pakę.


XDDDDD

Przy okazji dzisiejszej "afery" słyszałem już chyba wszystkie teorie spiskowe o wykopace, ale tego to jeszcze nie grali ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nosacz_ninja: to hiperbola, po prostu mówię, że nie widziałam jeszcze paki za taką kwotę (tzn. w tym roku), ale mamy jeszcze czas. Ta słynna paka z pietruszką za tyle była XDdddDd innej nie znam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz