Wpis z mikrobloga

To jest wlasnie ta roznica miedzy wykop a zachodnie portal. Fajny wpis bo rozowa ma rodzine, sama nie moze pograc bo zajmuje sie aktualnie dzieckiem ale ma jeszcze chwile zeby sprawdzic czy nie wyszedl patch do dlugo oczekiwanej gry co by maz chociaz mogl pograc.

I zaczynamy festwial #!$%@? typu ma dziecko? Na bank wpadka i zniszczyla sobie zycie. A tak w ogole to patologia bo jak to tak w srodku tygodnia
@delo86: Fakt, wg wykopu przecież 8 lat temu miałam pewnie 10 lat, dziecko to wpadka, a mój mąż jest bezrobotnym alkoholikiem, który wydał ostatnie pieniądze z 500+ na grę xD

A w rzeczywistości jestem po 30-stce, mamy dobre, stabilne życie. Chciane i bardzo kochane dziecko. Istnieje coś takiego jak urlop, z czego mąż skorzystał na premierę gry. Można? Można.
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Moj wpis nie jest przeciez ani chamski ani nikogo nie obrazam. Sam przez potwierdziles to co napisalem. Tak z ciekawosci pytanie do Ciebie. Kiedy cos robisz i o tym mowisz to nie byloby Ci milo/ sympatyczniej gdybys ktos to w pozytywny sposob skomentowal, a nie wbij szpilki? Nawet jezeli komentarz pochodzi od kompletnie randomowej osoby czy to z netu czy spotkanej na ulicy.
@Bardzo_Wsciekla_Mebloscianka: Zmienisz, zmienisz. Caly czas sie zmieniamy bo dzieki technologii swiat robi sie coraz “mniejszy” i bardziej dostepny. Lapiemy wiele dobrych ale tez i nie dobrych nawykow od ludzi z calego swiata. Zreszta wiem po sobie jak bardzo sie zmienilem przez ostatnie 10 lat (aktualnie 34 na karku).

Male true story. Znacie to kiedy ktos mowi Wam cos milego, a wy w tym momencie od razu krecicie glowa i mowicie ze