Wpis z mikrobloga

w którym pisze, że ta firma nakleja na śmieci z aliexpress swoje logo i sprzedaje w PL? Robi rozdajo na wykopków i wykopki ucieszeni. Czyżbym kłamał?


@onmatopeja:

tak, klamiesz, bo nikt tego nie zamawia na aliexpress w takiej ilosci... a logo, to zapewne jest juz nakladane bezposrednio u producenta :)

Tak dzialaja producenci OEM :)
  • Odpowiedz
sam się przyznałeś, ze zapewne tak robią a piszesz mi, ze kłamie XD wtf?


@onmatopeja:

gdzie tak przyznalem? Napisales, ze kupuja na aliexpress. A ja powtarzam: to jest klamstwo. Nikt nie robi duzego obrotu zamawiajac tysiace sztuk czegos, i muszac placic olbrzymie prowizje dla aliexpress.

co innego na alibaba xDDD


@Leniek:

oczywiscie, to juz jest inna para kaloszy :P
  • Odpowiedz
laczego @SAVIO_multimedia usuwa mój wpis w którym pisze, że ta firma nakleja na śmieci z aliexpress swoje logo i sprzedaje w PL? Robi rozdajo na wykopków i wykopki ucieszeni. Czyżbym kłamał?


@onmatopeja: też mnie to #!$%@?. Szczególnie że na olx potem wpisuje "airpods pro" i co widzę? Same #!$%@? podróbki...

Raz zapytałem gościa czemu pisze airpods pro. To mi powiedziała że nie pisze Apple i może robić co mu się podoba
  • Odpowiedz
@onmatopeja: wyjaśnialiśmy wiele razy, że możemy popisać i pogadać o naszych produktach, ale nazywanie ich śmieciami z aliexpres z naklejonym logo to troszkę nie bardzo. Obraźliwe wpisy usuwamy już od dawna, jeżeli ktoś ma do nas jakieś sensowne zarzuty zauważ, że prowadzimy rozmowy i wymieniamy się spostrzeżeniami. Jednak wysrywy nie będą tolerowane - z fartem mordeczko i miej więcej rigczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eskeel: co ma jakaś recenzja na kiju do faktu, że podpierdzielasz do savio mirków, którzy śmieszkują z ich rozchwytywanych produktów i pomysłu na biznes XDD
  • Odpowiedz
@szwelx Jeśli ktoś bezczelnie jak ty, plusuje ich wpisy a gdzie indziej jedzie po nich to co? Robiłem i będę to robił i tylko to. Przypominam ci, że są tacy co plusują ich rozdajo i jednocześnie jadą po nich. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz