Wpis z mikrobloga

I tak mnie pozegnal #cyberpunk2077
Jak macie fat/slim ps4 - oszczędźcie sobie kłopotu i nie kupujcie tego, nie warto.
W mieście dropy fpsów do 15, no trzeba być masochistą żeby w to grac w taki sposób.
Chetnie bym ograł to na PS5, gdyby były dostępne, ale cóz ¯\_(ツ)_/¯
Bardzo sie zawiodłem na CDPR, nie oczekiwałem cudów, no ale żeby to chociaż chodziło w 25-30 fpsach. Jak widać nawet to sie nie udało - te 3 tygodnie delayu miały byc na poprawienie edycji ps4 i xbox one? Jakoś tego nie widzę - chyba ze wczesniej tej gry sie nie dalo odpalic, no to może.
Fail, fail i jeszcze raz fail.
#ps4
Marcines - I tak mnie pozegnal #cyberpunk2077 
Jak macie fat/slim ps4 - oszczędźcie ...

źródło: comment_160761853065grDZWl3Bs5cHJItQbadh.jpg

Pobierz
  • 28
@Brameczka26: no tak, gra robiona od ok. OŚMIU lat, która miała wyjść ROK TEMU czyli na rok PRZED premierą nowej generacji, więc nic dziwnego, że na OBECNĄ generację się nie nadaje xD rozwalają mnie tacy ludzie jak ty.
To nie jest next gen, ta gra była robiona z myślą o ps4/xone i na tych konsolach działa jak gówno. Na nowych konsolach nawet tej gierki NIE MA xD
@jaromaz: A co z GTA IV? Jakie tu podobieństwa widzisz? GTA IV jako pierwsza gra Rockstara korzystała z zupełnie nowego silnika RAGE. W3 oraz CP2077 korzystają z tego samego silnika... Także porównanie takie trochę z dupy. Poza tym, GTA IV wyglądało obłędnie w tamtych czasach, a CP2077 wygląda właśnie tak jakby wyszło na miesiąc przed GTA IV xD Gry Rockstara są bardzo dobrze zoptymalizowane. Nie mowię, że jest idealnie, ale jest