Wpis z mikrobloga

Polecam wszystkim wykupić sobie dostęp za 25 zł miesięcznie do GeForce Now. Wymagane tylko dobre połączenie z netem. Gra na maksymalnych ustawieniach grafiki chodzi płynnie, po prostu. Nigdy w życiu bym nie wydała kasy na takiego kompa, co by to udźwignął. Grałam wczoraj kilka godzin i nie wiem o jakich bugach ludzie mówią? Serio, ani jednego nie zauważyłam. Przypomnę tylko ze w takim Witcherze 3 Płotka non stop była albo na dachu, albo na płocie, albo w powietrzu. Nie rozumiem wszędobylskich narzekań na Cyberpunka takich rozmiarów. Klimat jest, fajne postacie są, można sobie eksplorować miasto. #cyberpunk2077 #geforcenow
  • 38
  • Odpowiedz
Grałam wczoraj kilka godzin i nie wiem o jakich bugach ludzie mówią?


@cocieboli: oglądałem wczoraj 2 godzinny gameplay na PS 5 i małych bugów było od #!$%@?, a debilstwo Npc jest większe niż w GTA sprzed 15 lat, tak więc to ja nie wiem o jakiej grze ty piszesz.
  • Odpowiedz
@cocieboli: a pisałaś kiedyś o geforce now i kluczach steam. to dalej działa? w sensie, mogę kupić jakieś gównokonto steam z cyberpunkiem za 5zł na allegro, wbić na mojego geforce now i połączyć się z tym kontem? czy moze jak owner włączył/wyłączył family sharing na tym koncie to mam #!$%@??
  • Odpowiedz
@NoSpace8: no przy 80 Mb/s to jest możliwe, że tak sobie działa. Ja specjalnie kupiłam lepszą ofertę, żeby móc pykać w gierki, miałam wcześniej Vectre do 150 Mb/s, dołożyłam 15 zeta na miesiąc i mam 300 Mb/s
  • Odpowiedz