Wpis z mikrobloga

Moderacja usuwa wpis z wołaniem do znaleziska!

Moderacja usunęła mi wpis, gdzie wołałem osoby z listy #4konserwy do znaleziska „Tygodnik Neuropa. Wydanie 11.12.2020”, bo niestety, ale #neuropa nie woła wszystkich (ponad 100 osób nie jest wołanych), który plusują wpis PrintScrenna (Nox) o liście neuropy.

Nasza konserwatywna lista powstała w celach informacyjnych do znalezisk neuropy, do ciekawostek o młodzieżówce Młoda Lewica, do ukazywania hipokryzji lewej strony politycznej, itd.

Gdy my, #4konserwy wołamy się do znalezisk to nasze wpis są kasowane, a gdy neuropa woła się do swoich znalezisk, które wchodzą na główną z płomieniem, to ich wpisy nie są kasowane, a autorzy nie ponoszą konsekwencji.

#bekazlewactwa #moderacjacontent #afera #wykop
Brajanuszhejterowy - Moderacja usuwa wpis z wołaniem do znaleziska!

Moderacja usun...

źródło: comment_1607699739rzjT0UyJaoF6WFDcHIxTOA.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: a innych wołałeś z listy konserw oczywiście by sobie wyrobili zdanie, prawda?

bardzo nie lubię jak ktoś w taki sposób próbuje wmawiać innej osobie (tutaj mnie) że "białe jest czarne a czarne jest białe".

przyznałbyś że tak, wołasz bo Ciebie i resztę konserw denerwuje periodyk i tyle. nie stać ani Ciebie ani nikogo z tych ponad 200 zakopujących żeby coś zrobić. ale może choć uda się zdusić inicjatywę innych.

jakie
  • Odpowiedz
@Brajanusz_hejterowy: a wolno wołać do ZAKOPYWANIA?

bo wydaje mi się, że jest różnica między wołaniem osób, które same, dobrowolnie wpisały się na listę celem WYKOPANIA znaleziska, ale już w celu zakopania jednak nie.

popraw mnie jeśli się mylę.

po drugie - po raz kolejny wytłumaczę Ci prosty fakt, nie potrafisz ani Ty ani reszta Twoich prawo-kolegów stworzyć nic dla przeciwwagi. jedyne na co Was stać to zwoływanie się do zakopywania.

dam
  • Odpowiedz