Wpis z mikrobloga

@wywu: opie na co ty liczyles, ze bedzie 800? xD Troszke ubogawe to portfolio i plany. Do tego zgraja typow ktorzy beda szortowac na tej banieczce. Ja bym jednak cos poczytal o tym co w trawie piszczy. Znam tylko ludzi co wiali z tego zanim bylo 200 zloty, bo robi sie podejrzanie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Atomus: @Elements:
Liczyłem na zobaczenie jak to jest z tą giełdą ( ͡° ͜ʖ ͡°) I zobaczyłem. Nie nastawiałem się na zyski, a dzięki temu wiem, że giełda raczej nie dla mnie. Wykształcenie trochę nie to i jakoś mnie to ani nie ciągnie ani nie bawi, a że wpisuje się to w gaga to wrzuciłem. Wole wrzucić w fundusz, gdzie może nie zarobię, ale inflacja nie
@wywu: tutaj każdy może jedynie zakładac że coś się stanie. W przypadku CD projektu przy takiej spekulacji było pytanie kiedy. Jakbym wiedział że tak będzie dokładnie teraz to sam bym zagrał krótko dużymi pieniędzmi albo trzymał to na tuz przed premierą od roku. Jeśli nie wiesz czemu akcje rosną to lepiej nie inwestuj na takiej górce bo to przepis na tragedię. Cdprojekt wydał gwinta który hitem nie jest, w wiedźmina już