Wpis z mikrobloga

Mija właśnie 3 doba od premiery cyber scamu, a ja nadal nie potrafię uwierzyć w to co się stało. To jest tak gruby wałek, że aż zastanawiam się jak udało im się to przepchnąć. Pomyślcie ile osób i firm było zaangażowanych w ten przekręt. Począwszy od programistów, kontroli jakości, beta testerów do samego Sony, które dale temu gównu zielone światło. Ta sprawa nadaje się do prokuratury, a już na pewno powinien zająć się tym jakiś urząd ds. ochrony konsumentów. Przecież ta firma nie zatrudnia kilku pracowników, a setki. Jak to się stało, że nikt z nich przed premierą nie puścił pary? Byli zastraszani czy podpisali milionowe lojalki? Pomyślcie sobie pod jaką presją musieli pracować. Główni programiści zapewne dostali w łapę, ograniczono liczba osób, które miały dostęp do finalnego produktu, reszta „Anetek”, które odpowiadały za charakteryzacje, dialogi i inne duperele, pewnie nie wiedziała nawet przy jakim gównie pracuje. Do samego końca wszyscy ukrywali to, że gra nie radzi sobie na ps4 i Xbox, nie pokazywali gameplejów, mamili nas tanimi cinematic trailerami, pompowali bańkę w nieskończoność, nachapali się miliardami złotych i ostatecznie wypieli na nas dupę. Czy sprawiedliwość zatriumfuje i winni poniosą konsekwencje? Marzy mi się taki proces, to chyba byłby precedens na skalę międzynarodową. Już nawet nie chodzi o te 269 złotych, które wydałem na pudełko, po prostu nie mogę znieść tego, że dałem się oszukać jak dziecko. XD

#ps4 #ps5 #xbox #pcmasterrace #cyberpunk2077 #prawo #gorzkiezale
Pobierz daeun - Mija właśnie 3 doba od premiery cyber scamu, a ja nadal nie potrafię uwierzyć...
źródło: comment_1607776468ksiKybpbAjtbjAXsjuIJx3.jpg
  • 10
@spaduwa_mam_robote nawet i polepszona grafika nie ratuje tej gry, ona ma upośledzone DNA xD tutaj wszystko jest złe, począwszy, od tego co najwazniejsze, czyli walki:
- jackie kaze nam chowac sie za oslony, a sam wystawia sie na ostrzal i "pali" od kul
- przeciwnicy cie nie widzą
- przeciwnicy twardsi niz terminatory, trzeba pakowac po 25 naboi xD
- muszka zaslaniajaca cel
- skopany feeling
- plywajacy celownik
- przy 15fps
@daeun: cooooo, przecież to RPG, wszystkie twoje argumenty są takie jakby to miała być strzelanka, a nie jest i nigdy być nie miała xD mi się strzelanie bardzo podoba i to jest chyba jeden z kilku plusów, granie fpp w 15 fps to xD ja w 30 w to nie mogę grać komfortowo, a co dopiero 15, w 15 fosach to się nawet w indie gierki 2d nie da grać
@spaduwa_mam_robote a która dzisiejsza gra nie jest grą fabularną? Xd zobacz, takie TLOU2 też ciezko zakwalifikowac do jakiegos konkretnego gatunku, nie jest czystą strzelanką, a mimo tego walka tam jest jedną z najbardziej miodnych w historii gier, jakos naughty dog potrafili stworzyc dobry system w swojej korytarzowej grze i zgarnac game award.

Nie przejmuj sie, tutaj jestem sobą. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Komentarz usunięty, bo z początku nie zauważyłem, na czyj post odpowiadam xD
Aczkolwiek jakby kogoś to interesowało, to programiści podpisują zazwyczaj takie NDA, że nawet słówka nie mogą pisnąć na zewnątrz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daeun: halo, KNF, oszukali mnie

Tej grze wybaczono by bugi, oraz pogodzono by się że słabym AI i ograniczeniami ale redzi dali ciała w dwóch kwestiach.
- konsole starej generacji
- zaniżenie wymagań jakie podawali (rekomendowane to realnie średnie minus...)

O to rozbijają się głównie zale jak się wczytacie w opinie.