Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@camos: na multi też w nich grałem i polecam, nie ma nic lepszego niż piwko i wspólne łowy z ziomeczkami. Wspaniała to jest seria nie zapomnę jej nigdy, a world ma najmniejszy próg wejścia. Kocham te gry. MH for the win xD
@camos: Jeżeli zamierzasz grać solo (offline) to teraz jak najbardziej dobra pora, pare potworów które do tej pory były stworzone pod 4 osoby online niedługo zostaną zmodyfikowane i będą sie skalować (hp) pod 1 osobe.
@camos: Ja monster huntera traktuje jak Dark Souls. Najpierw samodzielnie muszę zabić każdego potwora przynajmniej jeden raz. Potem już czy to dla zabawy czy grindu to wskakuje sobie w polowania z innymi ludziami. W Soulsach też przechodzę całą grę solo. Potem dopiero mogę bawić się w przyzywanie itd.
@camos Zależy jak się przygotujesz do polowań, ale niektóre potwory potrafią ostro dać popalić. To nie jest spacer w parku, ale też absurdalnie trudno nie jest. Oprócz endgame'owych wersji potworków. One są #!$%@?.
@camos: mhw ma dużo zmiennych plus jak weźmiesz iceborne to masz ez mode w postaci dobrego eq na początek którym niszczysz 90% podstawki dzięki czemu możesz łatwiej potrenować zanim iceborne rzuci w ciebie jeszcze raz tym samym tylko mocniejszym i wredniejszym.