Wpis z mikrobloga

@Mikuuuus: Mam nadzieje, że będą za to odpowiadać przed sądem.
Mimo to, że nigdy nie było mi po drodze z Policją, raczej wręcz przeciwnie, to i tak uważam, że tutaj już granica została przekroczona. Ci głupcy nie wiedzą, że wszystko ma swoje granice, których przekroczenie ani przez jednych, ani przez drugich nie kończy się dobrze, nigdy.
Tfu.
  • Odpowiedz
@Hissis: beka z policji, że to w ogóle postuje, po co, żeby podjudzać na siebie ludzi na twitterze? Wyraźnie zależy im na zamieszkach, może się przeliczą i ktoś w końcu zrobi coś takiego... ale od roku są ostrzegani by zdjąć mundur i matkę przeprosić. Artur Bojarski to policjant, takich rzeczy w necie pełno spotykam. Ta mafia trzęsie polską, a ty mówisz, że granic przekraczać nie wolno... to co niby robić skoro
s_theCapt - @Hissis: beka z policji, że to w ogóle postuje, po co, żeby podjudzać na ...

źródło: comment_1607924679uluwVOyMMApDYWsTv9GveR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: " jak pryskają gazem w posłankę" po 1 protesty są nielegalne od tego zacznijmy :) po 2 ogladales filmik z kamerki policjanta ? "krowa która dużo ryczy mało mleka daje" :) :)
Mikuuuus - @Kleki_Petra: " jak pryskają gazem w posłankę" po 1 protesty są nielegalne...
  • Odpowiedz
@Mikuuuus: Oczywiście, że widziałem ten filmik. Widać na nim doskonale rękę z wyciągniętą legitymacją poselską co jednoznacznie przesądza o tym, że policjant i każdy broniący działań policji podczas protestów jest niziną społeczną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Mikuuuus: oni mają więcej wspólnego z bandyterką ze stadionów niż by chcieli xD kończą się argumenty, zaczyna się przemoc. Każdy #!$%@? radykał jest taki sam, niezależnie od sprawy za jaką "walczy"
  • Odpowiedz
@Mikuuuus: sekcja IT policji do walki z cyberprzestępczością zlokalizowała potencjalnego masowego mordercę policjantów dzięki wpisowi na fejsie, kolejny sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz