Wpis z mikrobloga

Co sądzicie mirki o tym całym przedsięwzięciu #wykopaka ?
( ͡° ͜ʖ ͡°) jak dla mnie strata czasu wysyłać do randomów z neta paczki i nie mieć pewności co Ci dany miras wyśle, a po wykopie mogę spodziewać sie wszystkiego, a i tak najbardziej prawdopodobne jest to, że wielu mirasóa w ogóle nie weźmie udziału ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Umeraczyk

#pytanie

Co o tym sądzisz?

  • Głupota miras. Zabawa dla dzieci 74.6% (249)
  • Odpowiem w kom 25.4% (85)

Oddanych głosów: 334

  • 63
  • Odpowiedz
Co sądzisz o związkach? Strata czasu imo bo niewiadomo co z tego wyjdzie. Albo wyjazd na wakacje w jakieś podobno fajne miejsce - przecież może ci się nie spodobać.

Nie ma sensu ryzykować.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateusz-zahorski: Miło mi ʕʔ mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmowaniem się czy wylosowany mirek mi wyśle, co wyślę (bo jakby gówno dosłownie w papierku to bym siè nie zdziwił) ( ͡º ͜ʖ͡º) to strona o wątpliwej reputacji także tego
  • Odpowiedz
@userrrr: inicjatywa fajna. Jeżeli ktoś ma ochotę to czemu nie, osobiście nie biorę udziału bo choc początkowo chodziło o jakiś upominek i ładny list to teraz ludzie są zbyt rozczeniowi i liczą na fajne gadżety wykraczające sporo ponad budżet
  • Odpowiedz
@userrrr: wg mnie to jedna z fajniejszych inicjatyw o jakich w ogóle słyszałem.

Dzis np przeczytałem kilka wpisów i mimo, że nie biorę udziału (jeszcze) i mimo, że paczki nie były do mnie, to tak mi się miło i ciepło na serduszku zrobiło, że aż bylem zaskoczony.

Widzę serduszko włożone w pomysł, pakowanie otoczkę. Najfajniejsze jest to, że nie są to losowe rzeczy, ani kwestia wartości materialnej paczki tylko właśnie ta
  • Odpowiedz
@Official: tak, po zgloszeniu sie do zabawy uzupelniasz profil o opis. A tam czego dusza zapragnie, czym sie zajmujesz, co Cie interesuje itd.
Na podstawie tego opisu tajemniczy mikolaj kompletuje spersonalizowana pake
  • Odpowiedz
@userrrr: Bardzo fajna. Rok temu trafiłem na ścianę wstydu. Jakby szkoda bo paczke zrobiłem i nie przeszła przez weryfikacje. 4 razy próbowałem brrrrrr
  • Odpowiedz