Wpis z mikrobloga

@DaxterPoker przy działalności masz dodatkowe obowiązki związane z rozliczeniami, ZUS obecnie to 590,03 w 2021 będzie więcej no i podatek 19%, dochodu, a przy UoP masz urlop, chorobowe i teoretycznie większą emeryturę kiedyś
@Ludios: @dameK_: no właśnie wychodzi mi z tych kalkulatorów, że 11k brutto na uop to 7900 a 11 k na b2b to 8659 także za 759 zł tracę urlop, chorobowe i teoretycznie większą emeryturę a jeszcze od kwoty 759 zł muszę odjąć100 zł na księgową to wychodzi 659 zł miesięcznie różnicy ?
@bst: @JohnGeorge: @Ludios: Ok dziękuję Wam koledzy za ciekawe odpowiedzi :)
W tym momencie niestety wiem, że nic nie wiem i musze czekać na konkretne wyliczenia pracodawcy. Na razie to na gębe powiedziane ile chce zarabiać i zapewnienie że tyle będe zarabiać :) Wiadomo, że chce się przygotować podjąć słuszną decyzję stąd ten wpis jeszcze przed poznaniem konkretów :)
Miłego dnia :)
@DaxterPoker Generalnie porównaj wynagrodzenia brutto. Spotkałem się z takimi opiniami ze przy porównaniu brutto, zależnie od warunków i kosztów B2B opłaca się od kwoty 2-2,5xUOP. Ale musisz też wziąć pod uwagę np to czy często chorujesz, jak korzystasz z urlopu, etc.