Wpis z mikrobloga

Bądź slightly mad studios
Oddziel się od EA bo ograniczali ci wizję i nie chcieli symulatora
Zrób Project Cars, to o czym marzyłeś w czasach bycia pod butem EA
Ups ok może marzyłem jednak o czymś większym, zrób więc Project Cars 2
Ups, no mogło być lepiej, ok w 3 będzie lepiej
Kasa się kończy, studio kupuje Codemasters xD
Dobra dadzą nam dokończyć trójkę, nie ma co się martwić, co jak to ma być kolejny GRID pod szyldem Project Cars, coooo
Codemasters zostaje wykupiony przez EA
Bądź SMS, bądź skazany na robienie gridopodobnych arcadeów pod butem EA
Feels bad man
#simracing #projectcars
  • 3
@Reepo: Nawet mi ich nie żal. Tyle bullshitu, ile sprzedali przy pCARS1, obciętego contentu przerzuconego do DLCków przy dwójce, CAŁA TRÓJKA...
I najlepsze, że obecnie nawet GRAFIKA pCARSów - przez długi czas najmocniejsza strona tych "symulatorów" (no bo chyba nie fizyka...) - wypada już tak sobie w starciu z FANOWSKIMI MODAMI do AC.
@Reepo: pcars 1 to było gówno, COMMUNITY ASSISTED RACING SIMULATOR XDDDDDDDDDDDDDD i te bany na forach, fizyka totalnie z czapy, dwójka była jeszcze lepsza, AI które nie podlegało tym samym prawom fizyki xD, pamiętam jak przechodziłem kariere i w końcu się poddałem, bo trzeba było co wyścig manualnie dostrajać ich poziom, na niektórych torach poprostu jeździli jak po szynach, no i te wpadki xD
damiancodalej - @Reepo: pcars 1 to było gówno, COMMUNITY ASSISTED RACING SIMULATOR XD...
@damian_co_dalej: Z jedynką jestem się w stanie zgodzić, ale dwójka to już znacznie lepsza gra. Contentu sporo, fizyka poprawiona, no i z tego co widzę to gameplay jest z wersji premierowej, po pewnym czasie AI uległo poprawie.