Wpis z mikrobloga

ja rozumiem ze gra sie moze podobac, ale skoro cdpr przepraszaja oficjalnym pismem to oznacza ze #!$%@? srogo, nasrali na miliony graczy. co robi fani? wylizuja dupsko zeby sie blyszczalo. czego inne firmy mogą się od nich uczyć? jak przekładać premierę 2 razy tylko po to, żeby na końcu wydać bubla i za niego przepraszać?
#cyberpunk2077
Pobierz
źródło: comment_1607942788c2SRIgMKLFodKB657z7A3N.jpg
  • 24
@alverini: Fanboje kilka dni przed premierą cisnęli mnie, że jestem hejterem gry nawet wykopali i zrobili screena wpisu mojego z przed 5 lat, że zarzucam wiedźminowi downgrade i zestawili z postem z przed kilku dni, że zarzucam CP słaby stan techniczny na konsolach. Wpis ten miał kilka set plusów i beki ze mnie. I co? Okazała się moja racja z Wiedźminem (był downgrade to było nie w porządku ale ostatecznie to
@alverini: Porównanie tych komentarzy, do głosów ludzi w wyborach to dno intelektualne, które jak widzę się szerzy na wykopie. Ludzie piszący te komentarze na fb to hmm może zapewne fani CDP? Hmm może nie odwracają się z powodu bugow od studia, które jak widzimy zdolne jest do przeprosin i zapewne względnie szybkiej naprawy gry? Może skupiają się na innych aspektach gry od was? Ludzie ogarnijcie się z tym wysrywem hejtu. Wszędzie