Wpis z mikrobloga

@w__w:
Szanowny Panie,

cieszy mnie, że udokumentował Pan czyn, jakiego dokonał Pan @daeun. Rozumiem, że gra mogła się temu Panu nie spodobać, jednakże okradanie twórców gry, która nie spełniła oczekiwań tego Pana, nie jest zachowaniem godnym dorosłego i poważnego człowieka.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@daeun:
Szanowny Panie,

ja z takimi osądami wstrzymałbym się przez pewien czas. Czy pamięta Pan, jak sytuacja była z grą zwaną No Man's Sky? Z początku też gracze nie byli zbyt zadowoleni, jednakże z upływem czasu (i aktualizacjami) produkt obecnie jest bardzo dobrze oceniany przez graczy...

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@daeun:
Szanowny Panie,

Pańskie porównanie nie ma sensu. Ja mówię o grach komputerowych, których drobne niedociągnięcia nie mają żadnych konsekwencji dla zdrowia lub życia użytkownika, a które twórcy mogą masowo zaktualizować bez większych kosztów dla użytkownika, a Pan zaczął wątek samochodów osobowych, w których najmniejszy błąd może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia użytkownika, a masowa wymiana jednego podzespołu u każdego użytkownika jest niemal niemożliwa bez poniesienia ogromnych nakładów finansowych...

Z