Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę o odwołanie ekipy sprzątającej, bo @takitaki właśnie pozamiatał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mój pierwszy udział w #wykopaka nie będzie ostatnim.

@takitaki napisał ciepły list, jednak dla kontrastu przesłał zimne piwko, które zaraz planuję wypić za jego zdrowie. Jest również sponsorem sraczki, która mnie czeka jak będę próbował nie zjeść całej czekolady za jednym posiedzeniem, ale wiem, że opór jest daremny. Gwoździem programu jest #kalimba, instrument niewielkich rozmiarów, który łatwo zabrać w #azylboners, póki co pozostaje mi nauka gry i zaczynam właśnie teraz. Bardzo proszę o brawa dla mojego mikołaja i raz jeszcze dziękuję.
#pokapake
baniol - Bardzo proszę o odwołanie ekipy sprzątającej, bo @takitaki właśnie pozamiata...

źródło: comment_1607967527veVD5C2QLqSrR5d6p9HPAa.jpg

Pobierz
  • 23
@baniol: Sama mam kalimbę, kupiłam do odstesowania się w czasie kwarantanny i uwielbiam ją ( ʖ̯) jest lekka, można wziąć na spotkanie ze znajomymi i wszyscy chcą pograć i nijt jej nie zepsuje. Można dać dzieciom do zabawy i uszy nie będą krwawić. No i można samemu poplumkać, nawet jak ma się zero słuchu muzycznego, bo i tak brzmi dobrze (