Wpis z mikrobloga

@nikifor: @dumelosw: nie słyszałem jeszcze o użytkownikach prywatnych którzy by korzystali ze stadii, geforce now, steamlinka czy innych strumieniowych technologii, jak graliście to możecie powiedzieć jak wrażenia.
  • Odpowiedz
@syn_kolezanki_twojej_starej: miałem kupić po świętach konsolę ustępującej generacji bo nigdy nie miałem konsoli i chciałem wypróbować czy granie to w ogóle coś dla mnie. Na szczęście w porę odkryłem GeForce Now dzięki któremu mogę grać w Cymbergaja 2137 nawet na najgorszy ziemniaku. Dziękuję Pani Nvidia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@syn_kolezanki_twojej_starej: Najuczciwiej byłoby wydać CP2077 jako exclusive na PC, skoro X i PS mają swoje EX`y to dlaczego nie mógłby mieć PC? Przecież tak byłoby najlepiej, czas poświęcić na dopracowanie wersji PC a po roku / dwóch wydać porty na One i PS4, myślę, to byłby złoty środek, no ale kasa, kasa, kasa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ARTEM13: gram od premiery na GeForce now . Mój net to 50 mb światłowód i gra działa mega. Wszystko na ultra full HD stałe 60 fpsow. Jest też możliwość gry w 4k , niestety zbyt stary monitor, ale na telewizorze w 4k też stabilne 60 klatek. Nie ma żadnych lagów, kompletnie nie widać różnicy. Jedyny problem to czasami jak się chce zagrać go trzeba czekać na serwer 20 minut , ale
  • Odpowiedz
Najuczciwiej byłoby wydać CP2077 jako exclusive na PC, skoro X i PS mają swoje EX`y


@akcug: wow. I zrezygnować z 70% rynku? Dali dupy po całości to niech ponoszą konsekwencje.
  • Odpowiedz