Wpis z mikrobloga

Pijcie ze mną kompot! Koniec z wynajmowaniem studia, wczoraj nagrałem pierwszy odcinek Top Gara u siebie.

Ostatnie dwa miesiące przerwy w dodawaniu filmów było spowodowane tym, że byliśmy pochłonięci remontem i tym aby kuchnia nadawała się do nagrań :D Teraz nagrywanie i tworzenie nowych treści będzie dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nagrywki w Domowej Spiżarni były fajne ale bardzo wymagające i męczące. Gdyby nie to miejsce to pewnie nigdy nie zaczął bym Top Gara. Dzień zdjęciowy to było 16 godzin ciężkiej pracy, gdzie nagrywaliśmy kilka odcinków jednego dnia. Bez doświadczenia, z brakami sprzętowymi i nie wiedząc co z tego będzie :)

Pierwszego dnia zdjęciowego na próbę nagraliśmy chyba 12 czy 13 odcinków (z czego do publikacji poszło chyba 9) i było to możliwe tylko dzięki wsparciu bliskich, którzy pomagali nam na miejscu z rozkładaniem sprzętu, zmywaniem, itp. Dzięki wielkie dla @M4YU i jego różowej, którzy pomagali nam na chyba na większości nagrań, Ejwona, który nie ma tu konta ale na pewno to przeczyta i naszego współlokatora Bartka, który zawsze po 12 godzinach w pracy przyjeżdżał aby pomóc nam ogarnąć i wszystko posprzątać.

Teraz będzie dużo łatwiej :D co mam nadzieję przełoży się na to, że filmy będą lepsze i ciekawsze oraz będzie się je lepiej oglądało!

Podziękowania należą się też @BDLK_IMPRTR, który pomógł mi przy projektowaniu i doradził, którą ścianę trzeba wyburzyć, którą przestawić, itp. oraz wielu innym mirkom i mirabelkom którzy pomagali i radzili w różnych remontowych kwestiach i nie tylko.

No i przede wszystkim chciałbym podziękować wszystkim śledzącym tag #kuchniamg78 i subujących kanał, szczególnie tym wykopującym, plusującym, piszącym komentarze oraz prywatne wiadomości. To właśnie Wy wiele razy dawaliście mi siłę i energię do dalszych działań :)!

Pozdrawiam,
MG78

PS Kuchnia wyszła spod ręki wykopowego stolarza - @marcel_pijak. Jak ktoś jest z Krakowa albo okolic to zdecydowanie polecam tego mireczka!
MG78 - Pijcie ze mną kompot! Koniec z wynajmowaniem studia, wczoraj nagrałem pierwszy...

źródło: comment_1608045599DR7J0aGdUlA1bxEy4s3lZg.jpg

Pobierz
  • 106
@schreder: No w porównaniu do starej kuchni to dużo poprawiało xD Tam minusem było przede wszystkim to, że trzeba było nagrywać kilka odcinków jednego dnia co według mnie negatywnie mogło przekładać się na jakość. Tutaj na pewno będę miał więcej luzu też :)