Wpis z mikrobloga

Używa ktoś takiej szczoteczki do twarzy? Zastanawiam się bo dziewczyna coś wspominała o szczoteczce sonicznej do twarzy i rozmyślam właśnie nad kupieniem jej takiej, tylko nie wiem czy wersję V1 czy V2 i czym one się różnią oraz czy w ogóle warto się tym interesować. Ktoś coś?
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-inface-szczoteczka-soniczna-twarzy-v2-2020-9908102781?fromVariant=9908102773
#rozowepaski #pytanie #kosmetyki #chinskiecuda #xiaomi
eNse - Używa ktoś takiej szczoteczki do twarzy? Zastanawiam się bo dziewczyna coś wsp...

źródło: comment_1608053449E5eXqtqHAWhyLQGGAyp2PA.jpg

Pobierz
  • 15
@eNse: kupilem mamie pod choinke cos takiego, rozne są za ponad 200 jak i ponad 300, ta ponad 300 byla wieksza i ladowana ladowarką, wiec wzialem mniejsza co jest na baterie.. oczywiscie coś podobnego dla Panów kosztuje 400zl
@Kopytko1: wiem wiem, ale ja pytam o tą konkretną czy jest coś warta. Bo to ma być jedna z części prezentu, więc nie mogę szaleć pieniężnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eNse: ja kupiłem rok temu na święta własnie tą tylko że z aliexpress z wysyłką z polski i w tydzień była u mnie. dziewczyna zadowolona bardzo, a nie wiem czym się rózni v1 od v2. Generalnie warto
@eNse: ale mam wrazenie ze bardziej niz sam fakt oczyszczania skory, istotnijsze jest udroznianie wezlow chlonnych tym podczas mycia, ale to tez trzeba wiedziec w jakich kierunkach sie nia poruszac
Używam tej z Xiaomi wlasnie, poprawił się mi stan cery, super pomysł na prezent :) imo działa na tyle dobrze, że nie warto kupować jakichś drozszych