Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Lizekreski: ja tam nic na siłę nie szukam, ale zastanawiam się jak to jest możliwe, że nikt nie wpadł na to, by poprawić np model jazdy. Przecież wystarczyłoby zmniejszyć czułość. Takich oczywistych rzeczy, które możnaby naprawić w prosty sposób jest więcej. Co oni #!$%@? nie testowali wcale tej gry, czy co?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lizekreski: przy tej grze idealnie widać charakter Polaków - zawsze ma odwrót.

Przed premierą wszyscy na zachodzie chwalili - Polacy mówili, że nie ma czym, że gra będzie kiepska
Po premierze gra na zachodzie jest krytykowana i atakowana - Polacy mówią, że nic się nie stało, że redzi naprawia, że i tak jest fajna fabuła i grafika i w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@edgar_k: przeszedłem mase gier w swoim życiu, w cyberpunku mam ponad 33 godziny, gram na ultra + rtx i doświadczyłem 1 buga walcząc w małym pomieszczeniu przed patchem 1.04 i 3 glicze które znikneły po aktualizacji sterownika graficznego. Pie***yć was anonki XD
@edgar_k: przeszedłem mase gier w swoim życiu, w cyberpunku mam ponad 33 godziny, gram na ultra + rtx i doświadczyłem 1 buga walcząc w małym pomieszczeniu przed patchem 1.04 i 3 glicze które znikneły po aktualizacji sterownika graficznego. Pie***yć was anonki XD


@ARTEM13: Super.
Tez gram na PC (bez rtx co prawda) a miasto dalej mam drętwe, zero npc, zero AI policji czy pojazdów.
Lepszy PC to zmienia?
Sprawia ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lizekreski: nie rozumiem czemu mieli być traktowani ulgowo bo "polskie". Oszukali ludzi na skalę światową i nie ma na to żadnego usprawiedliwienia.
@edgar_k: Na ilość NPC nie narzekam, policja mi nie przeszkadza bo nie oczekiwałem czegoś na wzór jak to ludzie lubią pisać gta, ilość pojazdów w każdej dzielnicy jest inna które defakto też mi nie przeszkadzają.
Nie mam problemów z obsługą interfejsu.
Jaki masz problem z automatami z żarciem? XD
"Otwarty świat" przypomina ten Wiedźminowy, oczekiwałem gry od czasu startu preorderu na steamie i bawie się w niej świetnie. Nie słuchałem plotek,
Przepraszam, ostatni raz rozdziabiałem twarz w Metro Exodusie z RTXem*, bo wyglądał również mega miodnie na wysokich ustawieniach a chodził troszeczkę gorzej.
Tez gram na PC (bez rtx co prawda) a miasto dalej mam drętwe, zero npc, zero AI policji czy pojazdów. Lepszy PC to zmienia?


@edgar_k: k**wa to na czym ty grasz? ( _) na i8700/gtx1070 wszędzie pełno luda i samochodów, widać, że miasto żyje. A npc są takie jak w wiedźminie tyle, że tych ich kwestii jest może więcej. Mnie zastanawia czego tacy jak ty oczekują - co