Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski związałybyście się z faktem z dzieckiem? Lvl 33, ogólnie no ideał, super się z nim gada, traktuje mnie jak księżniczkę, jest strasznie ogarnięty, na wszystkim się zna, ma swoja działalność. No i dziecko które z nim mieszka, bo gdyby to było tylko widywanie go co 2 weekend to już nawet bym się nie zastanawiala. Boję się że wszystko będzie nam dyktowac jego syn, tzn cały plan dnia, nigdzie na dłużej nie wyjedziemy,nie będzie takiej swobody #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd8fe6b7aca0b000b77fbbe
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 131
  • Odpowiedz
Przestałam czytać komentarze w połowie. Lej na te teksty o twojej niedojrzałości czy że zmarnujesz mu życie.
Na pewno dziecko będzie zawsze najważniejsze dla tego faceta. Jeśli nie jesteś na to gotowa, to odpuść. Aczkolwiek skąd masz wiedzieć, jak będzie, jeśli nie spróbujesz?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja #!$%@?ę... Myślałam, że obawiasz się czy to dziecko ciebie zaakceptuje, czy ty jego, czy odnajdziesz się w roli macochy itp. A ty masz problem, że ojej dziecko będzie najważniejsze, nie będzie tyle swobody i na wycieczki nie będzie można jeździć. Z takim podejściem to nie polecam wchodzić w ten układ.

Bo tak ogólnie to da się. Mój facet ma dwójkę dzieci z byłego małżeństwa. Ja mam syna (ale już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: i tak będzie że zdominuje wasze życie. Mój pasierb #!$%@?ł mi przez zazdrość o ojca małżeństwo. Spoko podziwiam mojego męża że jest dobrym ojcem tylko szkoda że widzi syna z pierwszego małżeństwa a nasz idź w #!$%@?.
  • Odpowiedz