Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zdrada robi ostry śmietnik w głowie
#rozowepaski zastanówcie się co robicie i czy chcecie do końca życia mieć o tym świadomość, tego nie wymazecie więc jak sobie usprawiedliwicie zdradę?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fd93ffe7aca0b000b77fca7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak niestety to działa, po roku dalej nie jestem w stanie w pełni zaufać obecnemu niebieskiemu, mimo że jest o niebo lepszy od poprzedniego i naprawdę mu zależy, zapewnia że on by nigdy czegoś takiego nie zrobił i w sumie nie daje mi nawet realnych powodów do obaw. Po prostu nie potrafię uwierzyć, że dla kogoś w końcu mam jakąś większą wartość niż worek na spermiarme ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel
@girlsjustwannahavefun
@nowekontonowaja

Zdrada to na pewno nic lekkiego, ale uważam że jeśli przenosi się przeszłość na nowy związek, coś w stylu

"Aaajj aajjj... Ten facet staje dla mnie na rzęsach ale ja nie potrafię mu zaufać ajajajjj ale piecze tamten zdradził ajć ała więc nakładam kalkę na swojego obecnego" - jest to zachowanie niepokojące i destruktywne i uważam że osoby w takim stanie nie powinny wchodzić w nowe związki dopóki nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shredd1e: kobiety niestety często właśnie tak podchodzą do życia, oceniają nowo poznane osoby pod kątem swoich przeszłych doświadczeń.
Jest to szkodliwe, nie powinno się tak robić, ale niestety tak jest.
Zresztą ja święty nie jestem, więc nie oceniam.
Po prostu wypominam hipokryzję.
  • Odpowiedz
@DuzyKot: co jest złego w dymaniu zajętych? Przecież wiadomo wtedy, że to są darmowe ... atrakcje. Mężatek suę nie powinno tykać ale jeśli chodzi o zwykłe związki - przecież one same prowokują takie sytuacje, kokietują subtelnie i facet doskonale wie o co im chodzi i ile dla nich warta jest ta relacja w której są. Każda normalniejsza dziewczyna jest w związku i w sumie to nawet nie da się znaleźć singielek
  • Odpowiedz