Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Warzywo: @sACEr997: to norma w T-Mobile. W internecie domowym co jakiś czas dają takie niby lejki do max 1mb/s i ping nie mniejszy niż 200ms. Nie wiem czym jest to uwarunkowane, w umowie też nic nie piszą. W wakacje na początku lipca bodajże i sierpnia miałem to samo przez tydzień, w tamtym tygodniu moich dwóch znajomych miało to samo, a ja nie i nie możliwe żeby nadajnik był przeciążony, bo
@Czlowiek_Ludzki: Nie tak dawno w USA któryś z operatorów też trochę poszalał z nielimitowanym internetem i potem robił wszystko, żeby abonenci tej usługi przeszli na limitowane, droższe plany. Skończyło się to jakąś sporą karą ostatecznie.
Liczę się z tym, że tutaj będzie podobnie i tajemnicze awarie i problemy techniczne będą występowały coraz częściej ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Warzywo: w sumie to dobrze by było. Trochę dziwna sytuacja, że dwóch znajomych z miasta mieszkających na oko 500m od siebie i mniej niż 1km od nadajnika mają ledwo 1mb downloadu, a ja we wsi ponad 3km od nadajnika wyciągam te 20mb/s na spokojnie ( ͡º ͜ʖ͡º)