Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki,
2 tygodnie temu dostałam od @hempmont olejek #cbd 5%. Od zawsze skuteczność tego typu suplementów diety była dla mnie niezbyt wiarygodna. Stosuję olejek wg zaleceń ulotki (4 krople dziennie, czasem 5/6) i muszę przyznać, że efekt jest całkiem fajny.
Wcześniej cierpiałam na chroniczny stres, codziennie rano alarm w telefonie powodował u mnie impuls silnego stresu, że zaśpię do pracy albo gdzieś się spóźnię. Wczoraj był 3 dzień z rzędu w którym zaspałam XD
Ogólny poziom stresu bardzo się zmniejszył i zauważyłam, że nie prześladują mnie już zmartwienia które potrafiły być kuriozalne z perspektywy czasu.
Myślę, że olejek zostanie ze mną na dłużej i w szczególności polecam spróbować Mirkom siedzącym na tagach #stres i #bezsennosc .
  • 3
@Nikixa paliłaś "normalną" trawę, jak tak to jak jest różnica, bo się tak zastanawiam, bo wiele jest opini, że to nie działa, a cena jest taka sama, więc nie wiem czy spróbować czy darować sobie, ci co zachwalają to mi się wydaję, że nigdy nie jarali MJ, albo raz czy dwa.
@Shmoikel paliłam i nie jestem zbyt podatna na jej działanie, a cbd wywołuje u mnie zadowalający efekt. Prawdopodobnie wszystko zależy od organizmu, bo moi znajomi którzy są bardziej podatni na działanie trawy nie odczuli tak skutecznych efektów po stosowaniu olejku 10%.
Zdecydowanie normalna trawa mocniej i wyraźniej działa, ale w cbd chodzi raczej o długofalowy efekt.