Wpis z mikrobloga

14 dni później, 28 dawek morfiny później i 28 sesji mycia królika ze złamanym kręgosłupem później puszczamy ją na większy teren ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety, zrobiła sie odleżyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mimo że już pierwszego dnia napisałem do veta, wysłałem zdjęcie, wysłałem po 3 dniach kolejne jak urosło i zrobił się ogromny żółty strup, niestety nikt nie wziął tego na poważnie (to tylko siniak), a jak już przyjechaliśmy, to się okazalo, że to odleżyna, która już zaczyna wchodzić na miejsce z którego lecą bobki.

Na szczęście chyba już pod kontrolą, myślę, że jeśli przyjechalibyśmy dzisiaj albo nie daj boże jutro to nie wiem czy byłoby co ratować ( ͡° ʖ̯ ͡°) wet sie śmiał że dobrze że jestem panikarz


#krolik #kroliki #pokazkrolika i w gościach #owczarekaustralijski #pokazpsa
Pobierz Rabusek - 14 dni później, 28 dawek morfiny później i 28 sesji mycia królika ze złaman...
źródło: comment_1608208721oencE8xFvQo0RBD5rXACjU.jpg
  • 8
@Rabusek: no niby rozumiem to dlatego napisałem że troche dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż w Chinach nie wiem jak to wygląda w praktyce ale stawiałbym, że ci co jedzą psy traktują je jednak inaczej, bardziej użytkowo, tak jak kiedyś w Polsce, żeby "pilnował domu". A ci co mają psy jako "pupilki" to raczej nie jedzą psów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Rabusek: @psi-nos: w Chinach odchodzi się od jedzenia psów i jest to coraz częściej krytykowane. Występuje to za to podobno dużo częściej w Wietnamie. Jakiś youtuber mieszkający tam o tym opowiadał, nie wiem czy to nawet nie jakiś Mirek. Niestety nie pamiętam teraz nicku.
W Polsce z psów jeszcze nie tak dawno był robiony smalec i na wsiach miał dużą popularność. Głównie jako lekarstwo na choroby. (