Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie, ale dziś wracam z pracy i okazuje się, że to jeden z lepszych dni w roku, bo pod choinką znajduje #wykopaka! ()
Moją Mikołajką była @Hiczkax - mirabelka niezwykle sympatyczna, dbająca o świąteczną atmosferę i niezwykle aktywna na Anonimowych wiadomościach. Bardzo jest to miła odmiana, bo w zeszłym roku mój nadawca nawalił ʢ◉◉ʡ

To teraz przechodzimy do najważniejszej części zabawy - do listu. Bardzo pomysłowa forma, na ślicznym świątecznym papierze, a czytając aż cieplutko się na serduszku robi ( ͡º ͜ʖ͡º) okazuje się, że mimo nie wpisania wszystkich moich zainteresowań w opisie, to @Hiczkax wymieniła swoje, które również i ja mógłbym napisać. A oprócz dwóch listów w paczce, to dostałem jeszcze jeden w wiadomości, po otwarciu paczki ( )

No to teraz co w paczce:
-świetny ząbkowany nożyk, idealny do krojenia pomidorów i przy odrobinie pecha również palców,
-mini tarczkę, z przedstawionymi przykładami zastosowań ( ͡º ͜ʖ͡º),
-dwie karcianki, które na pewno szybko przetestuję (dopiero w liście jak przeczytałem że są dwie, to znalazłem drugą w stosie papierów z innych prezentów xD),
-trzy pary milutkich skarpet (eleganckie, świąteczne, w sam raz będą na Wigilię),
-ozdoby choinkowe i czapka Mikołaja (ʘʘ), a gdyby nie to że dostałem informację o paczce czekającej pod choinką to miałem jechać do łańcuch choinkowy. Już nie muszę ( ͡ ͜ʖ ͡),
- nalewka truskawkowo-miętowa, w sam raz na zimowe wieczory (tak ze dwa, bo dłużej raczej nie wytrzyma),
- słodycze renomowanych marek z kraju i ze świata ,
- ekskluzywna maseczka z jonami srebra, tak więc bogactwo.

Bardzo Ci @Hiczkax dziękuję za świetna pakę! Od rana, kiedy widziałem, że została wydana do doręczenia uśmiech nie schodzi mi z twarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)

#chwalesie #pokapake
Brant - Nie uwierzycie, ale dziś wracam z pracy i okazuje się, że to jeden z lepszych...

źródło: comment_1608231385vhR3t51swPn0WVcdGaZO0S.jpg

Pobierz
  • 10