Wpis z mikrobloga

Cześć, jako że zaczyna się darmowy tydzień z Cold War to chciałbym wiedzieć, na jakich trybach/mapach najszybciej można nabić lvl'e broni. W MW było to jasne jest Shipment to expimy ;)

Nie chce wyjść tutaj na całkowitą cebulę, bo miałem grę kupić na święta, wiec chętnie przetestuje ją przy okazji darmowej wersji.

#cod #callofduty #blackops #coldwar #warzone
  • 38
@klimczakdamian: wszędzie to inaczej wygląda tj. xbox, ps, PC. Mogę Ci tylko powiedzieć, że jakbyś na PC chciał wypróbować to w battlenecie jest ostatnia zakłada po lewej stronie z ikonką Cold War. Pojawia się tam przycisk "wypróbuj za darmo".
@Wikariush: Czyli trzeba pobrać ok 50GB zawartości? Myślałem, że to będzie tak jak wcześniej, tj. "aktualizacja listy gier" i będzie można popykać w darmowe multi.
@Wikariush: Warzone po wczorajszej aktualizacji zajmuje niecałe 85GB. Ciekawe czy teraz jak Warzone "przeszedł" na CW to można jakoś usunąć MW zwalniając tym samym miejsce.
@Wikariush: Ja mam samo Warzone, które wcześniej ważyło jakieś 115GB. Potem zmniejszyli do 75GB, a od wczoraj 85GB.

to już nie pytanie do mnie


Wiem, wiem. Tak tylko gdybam. ;)
@Wikariush: @Evarrez: Mam cold war od premiery. MP5 wymaxowałem w 1300 zabójstw zrobionych na niej. Zauważyłem, że większość broni ma idealną używalność na poziomie od 30 w górę. Od tego poziomu zazwyczaj miałem dostępne dodatki które robiły robotę. A do tego 30 to całkiem łatwo wbić.
@DarthJ0hnny: wiesz, nie zawsze muszą w pełni legalnie je zdobywać, jest tyle płatnych lobby albo glitchy gdzie płacisz np 10$ i w jedną godzinkę jesteś w stanie zdobyć maksymalny lvl na 2-3 broniach +gold camo w trybie zombie