Wpis z mikrobloga

@Aranos: @MalyKrzysiu: kiedys poruszalem tutaj ten watek i wiele mirkow tez mi odradzalo. Mialem jakas bravie tylko nie pamietam dokladnie modelu w ktorej nie wiadomo dlaczego nagle matryca jebla. Miesiac po skonczonej gwarancji. Lecial sobie jakis film i cyk nagle paski. W kilku serwisach mi powiedzieli ze.nie oplaca.sie naprawiac bo koszt matrycy to ok 4tys. Moze sciemniali, nie wiem. Ogolnie byl jakis wolny ten tv. Jak na telefonie wlaczylem yt
@Ludzik90: to przecież kwestia nieszczęścia, trafiłeś na feralny model. Tak samo ludzie narzekają na oledy od LG za 6k, które w poszczegolnych egzemplarzach potrafią mieć zepsuta matrycę
@Ludzik90: Sony robi jedne z najlepszych TV na rynku. Jeśli chodzi o wierność odwzorowania obrazu i jakość tego obrazu to są w czołówce wszystkich marek TV. Miałeś pecha.

@MalyKrzysiu: powiedz czy TV będzie ustawiony tak że większość domowników będzie oglądała siedząc na wprost tv czy raczej wszyscy będą siedzieć dookoła i każdy będzie oglądał pod innym kątem? To ważne, w pierwszym przypadku odradzam LG, w drugim wypadku LG sprawdzi się