Wpis z mikrobloga

@Kosmiczny_pies_Kazak: ok a jeszcze mam pytanie jak zaszedłeś dalej, czy jak w misji w Joshuą podczas jedzenia burgerów producentka się wydrze na mnie w barze i wyjdą beze mnie, to potem dostanę questa żeby se obejrzeć ukrzyżowanie? :P
@ButanFenolArsen: W pewnym momencie gry dzwoni do Ciebie Wakako i informuje Cie o nowym zleceniu, masz tam pomóc mężowi pomścić śmierć swojej żony i zabić jej mordercę, w skrócie jeżeli w tej misji poczekasz chwilę to ten mąż dostanie kulkę od policjanta który przewoził tego mordercę i zacznie się quest z ukrzyżowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ButanFenolArsen: jest zadzwoniła!, ogólnie masz taką misje poboczną od Wakako żeby zabić jednego faceta, pomaga ci pewien mężczyzna który mówi że ten facet do zabicia to były więzień który (chyba) zgwałcił/zabił jego żonę, scenka odbywa się w w tunelu pod ulicą, facet jest przewożony przez wóz policyjny, jak ich nie wysadzisz z daleka jakąś rakietnicą to ten mąż tam podbiegnie i zostane zastrzelony przez policjanta z którym jedzie ten były więzień