Wpis z mikrobloga

@FirstOfHisName: to ja Ci moze napisze czego sie dowiedzialem gdy czytalem jak to dziala.

Ta klasa szczepionek jest badana od okolo dekady. Poniekad dobrze ze wirus trafil sie akurat teraz bo 10 lat temu wytworzenie szczepionki w tak krotkim czasie nie byloby mozliwe. Tak naprawde dzieki tej technologii mozliwe bylo opracowanie dzialajacego prototypu nie w czasie idacym w latach lecz w czasie liczonym w dniach. Reszta to badania nad osiagnietym rezultatem
@FirstOfHisName: to co widzisz na mirko to masa ludzi którzy niezaszczepienie się traktują jak bycie w opozycji wobec PiSu i po prostu nie ufają partii bardziej, niż nie ufają szczepionce. To, że szczepionka powstała w kilka miesięcy to bełkot - spora część roboty była zrobiona przy okazji SARS i MERS, a sama metoda to 30 lat badań. Masę "świetnej" roboty robią ludzie którzy na co dzień oglądają filmy z żółtymi napisami,
@maniac777: O! właśnie tego szukałem. Gdybyś jeszcze podał źródło informacji już byłbym szczęśliwym człowikiem. Dzięki!

@ghostface: dzięki ale dla mnie to jest zupełnie niezrozumiałe dlatego szukam opisów badań zrobionych przez kogoś wairygodnego.

@Strahl: Właśnie dlatego staram się szukać informacji a nie opinii. W dupie mam rząd sld, pis, po etc. Mi chodzi jedynie o fakty.