Wpis z mikrobloga

@dominik-nomada: w sensie, że tanie, ale dobre..? Czy ogólnie mało znane, a przesztosy?

nie znam wielu poniżej 100, ale uważam że CK shock jest spoko, co do hidden gemów, o których nikt nie mówi i też relatywnie tanich to: Hermes Rocabar oraz HdP 1828, nie widziałem żeby ktokolwiek kiedykolwiek o nich mówił poza recenzjami na fragrze. Są naprawdę przyjemne, chociaż nie piczkomagnesy. Ogólnie też perfumy marki L'Occitane są spoko i mają
@dominik-nomada: Alfred Sung Homme, #!$%@? jest tak potężny i tak męski, że włosy rosną na klacie jak się człowiek popsika. To z tych tanich. A z drogich to uważam, że np Amouge Myths jest bardzo niedocenionym zapachem. Każdy zawsze tylko Interlude, Beach Hut i Reflection. To samo youtuberzy, a Myths jest bardzo ciekawym zapachem o zabójczych parametrach.
@dominik-nomada
Rasasi tabbaco blaze - wieczorowy killer, możesz z nim wejść między tłum ludzi oblanych Alfredami Sung Home, Kourosami, JB one man showamj, TF I wszystko co do tej pory myślałeś, że ma moc, to RTB wchodzi w nie jak w masło, kroi na kawałeczki i zostawia w tyle. Nie po chamsku, po koleżeńsku i z klasą godną garnituru za minimum 6k ¯_(ツ)_/¯
@dominik-nomada to zupełnie inny zapach, nie wiem dlaczego ktoś mógłby go upodabniać do Shuhrah. Parametry Shuhrah sa bdb, tak RTB i tak je przebija. Dla mnie nie ma lepszego mocarza, przy zachowaniu elegancji, bo taki one man show oblany w dużej ilości też będzie zachowywał podobne parametry, ale już zdecydowanie bardziej chamskie. Tu dostajesz subtelność i elegancję wraz z parametrami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alvaro1989: a ja bym poszedł jeszcze dalej i z Amouage wybrał Epic Woman jako hidden gem dla facetów, świetny i mam wrażenie nieodkryty zapach, bardzo podobny do Portait of a Lady, dla fanów róży pozycja obowiązkowa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dominik-nomada: tak jak wyżej @Eustachiusz: wspomniał Homme Wild jest przyjemny, ma świetne parametry i tak na prawdę jest dość oryginalny
2. Al Haramain Detour Noir - tu nawet za 100 zł warto bo podobieństwo do Laytona jest duże
3. Al Haramain Leather Oudh świetne parametry i dość unikalny zapach jak na mainstream, pachnie kilka razy drożej niż kosztuje
4. Zara 9.0 może i parametry średnie ale irys robi robotę i