Wpis z mikrobloga

  • 291
Mireczki, mój #rozowypasek od kiedy siedzi z bombelkiem w domu znalazła sobie nową pasję. Wiele godzin oglądania dekorowania tortów zaowocowało, że zaczęła od czegoś prostszego - dekorowania pierników. Ostrzegam ją, że w marketing na wykopie to trzeba umieć, żeby nie spalić się jak pewna płyta bez płomienia #pdk także namawiam ją żeby zrobiła piernikowego Pepe albo innego mema i zrobiła rozdajo. Tymczasem wrzucam jej najnowsze dzieło, rzućcie paroma plusami to się jej zrobi cieplej na serduszku ()
Wszystko co widać na zdjęciu jest jadalne - piernik + lukier. Na początku jak usłyszałem, że chce dekorować ciasteczka to myślałem, że znudzi jej się po miesiącu, ale co zrobi ciastko to mózg rozj....y
Ciastko ze zdjęcia jest wrzucone gdzieś na Fejsie na licytację charytatywna dla jakiegoś bombelka.
#rekodzielo #pierniczki #handmade
Pobierz liga - Mireczki, mój #rozowypasek od kiedy siedzi z bombelkiem w domu znalazła sobie ...
źródło: comment_1608310987hOmqyA7lMBZC7l23Txh8Ns.jpg
  • 36
@K-S- wyżej wklejalem link do fanpage na Fejsie - https://piernikowydom.pl możesz obczaić progres jaki robiła od swoich pierwszych prac. Czasem sprzeda jakiegoś piernika, na tyle że jej się zwrócą foremki, barwniki do lukru i inne gadżety
@liga: jak odpowiedniego?
To da się lepiej, przecież to już wygląda jak jakiś obraz.

Nie no miras, albo się nie znam albo Różowa ma spory talent.
@K-S- wiesz jak jest, apetyt rośnie w miarę jedzenia, ona dużo ogląda tych pierników po instagramach w poszukiwaniu inspiracji i ciągle tylko "to bym zrobiła, taki projecik, tego się chce nauczyć..."