Wpis z mikrobloga

Mirki, pisałam ostatnio, że przygarnęłam sukę w ciąży i muszę znaleźć domy dla piątki szczeniąt. Daliście mi dużo rad i generalnie trzymaliście kciuki, więc donoszę, że Opos i Bysio będą mieć wspólny dom! Opos najmniejsza i najspokojniejsza z miotu, Bysio największy i... no cóż, ostatnio się trochę uspokoił. :) Odkąd powiedziałam im, że będą mieszkać razem są nierozłączni, śpią przytuleni i liżą sobie łapki. Zwierzęta chyba naprawdę czują takie rzeczy. ()

Co w takim razie na zdjęciu robi Pina? Jedzie do nowego domu z nimi!!! Rodzice przyszłego pańcia Oposki i Bysia postanowili zaprosić ją do swojego życia, więc szykują się wspólne harce. :D

Wołam osoby, które plusowały Opos, Pinę i Bysia: @pingwinowa, @tygrysoffshorowy, @vvulpecula, @Wirdo, @JaTuTylkoNaMoment, @HarleyQuinn, @byleco oraz #psy #pokazpsa #smiesznypiesek #chwalesie
sudiczka - Mirki, pisałam ostatnio, że przygarnęłam sukę w ciąży i muszę znaleźć domy...

źródło: comment_16083183995QmlqI1W30ysNOTctqhFcs.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sudiczka: super że udało im się znaleźć domek ()

Zgłosiło się mnóstwo ludzi, większości z nich nie powierzyłabym nawet ziemniaka. To jest nie do uwierzenia co ludzie potrafią mówić, gdy zgłaszają się po psa wystawionego za darmo...

@sudiczka: zaciekawiłaś mnie, opisałabyś proszę?
@pingwinowa: Pewnie. :) Dzwoniło np. sporo "mądrych rodziców", oczywiście szukających prezentu na gwiazdkę. Mówili to otwarcie i nie rozumieli mojej konsternacji. Jedna pani wprost powiedziała, że jej dziecko sprawia problemy i ona wymyśliła, że piesek nauczy je cierpliwości. ( _) Baba serio uważała, że ośmiotygodniowy szczeniak wychowa jej dziecko. Dwie inne osoby, bez żadnej refleksji i wstydu, oświadczyły, że szukają szczeniaka, bo poprzedni umarł. Dopytałam o co chodzi?