Wpis z mikrobloga

Nadejszła wykopakowa chwila - po tygodniu oczekiwania na kuriera i nie zmieniającym się statusie jest i ona - piękna mega paka od @wemnieplywaswiatecznykarp (bardzo adekwatny nick do tej pory roku :P). Przez większość czasu byłem pewien ze @vkzk robi mi paczkę a tu zaskoczenie :). Przyszła mega paka (zdjęcia w komentarzu).
Superowo trafiłaś z modelem motocykla (MZ to moja pasja :P), dostałem mega kubek z motywem playstation 1 i ręcznie malowaną kartkę (wytwórca to żona któregoś z naszych mireczków ), widokówkę z Kolonii (FC Köln :P) i browarki Dom Kölsch (pierwszy raz piłem i jakoś tak się zdarzyło iż wypiłem dwa naraz :D - mniam). Moja nadawczyni nie zapomniała o mojej żonie, która dostała słodycze (czekolada i mikołaj zniknęły - żelki in progress), a moja córeczka dostała zająca, którego już zdążyła obślinić i otagować w stylu "jest mój i nie ruszać". Oczywiście wszystko było pięknie zapakowane i zabezpieczone - wjechała mi na ambicje i teraz wysyłając jutro swoją #wykopaka będę musiał postarać się przy pakowaniu :P
BAAAARDZO dziękuje Ci za zrobienie mi dnia :) obym trafił na Ciebie w przyszłych edycjach :)
#pokapake
Drill - Nadejszła wykopakowa chwila - po tygodniu oczekiwania na kuriera i nie zmieni...

źródło: comment_160832204098UhZZK5LMBu5AAFLoTrPq.jpg

Pobierz
  • 9