Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, sypię mi się życie. Teraz w okresie przedświątecznym coraz bardziej to odczuwam (,). Zniszczyłem relację z bliskimi mi osobami to tego stopnia że nie ma się komu wyżalić. Bardzo duża w tym moja zasługa i mojej obrzydliwej choroby, choruję przewlekle na cukrzycę od ośmiu lat. Teraz gdy siedzę i piszę myślę sobie że nie tak to miało wyglądać, chyba nigdy jej nie zaakceptowałem w swoim życiu. Nienawidzę tej #!$%@?. Przez czas z chorobą miałem wzloty jak i upadki, duże hiperglikemie (wysoki poziom cukru) jak i super wyrównaną na poziomie zdrowego człowieka. Jak do tej pory los oszczędził mnie od poważniejszych powikłań dzięki wyrównanej glikemii także tej wysokiej. Nie oszczędził mnie niestety przed utratą pracy u Janusza (,). Straciłem pracę 1,5 miesiąca temu, chcę być fair wobec przyszłego potencjalnego pracodawcy i informuję go o chorobie na rozmowie co chyba nie jest najlepszym pomysłem. Nie mam też prawnego obowiązku informowania go o chorobie na rozmowie. W tym czasie świątecznym który bardzo lubię,chyba coraz mniej( ͡° ʖ̯ ͡°) tym bardziej że już nawet nie wiąże końca z końcem. Nigdy nie prosiłem o pomoc finansową, i tym razem nie proszę jeśli jednak ktoś chciałby mi jakoś pomóc ogólnie przeżyć normalnie ten czas może założyć konto na Coinbase z linków podanych niżej i rozwiązać quiz. To nie bait po prostu pozostając bez pracy już kombinuję jak tylko się da, nie jestem posiadaczem krytowalut. Nie zakładam zbiórek na zrzutka czy siepomoga, uważam że nie ma sytuacji bez wyjścia i jakoś sobie poradzę może z waszą pomocą. Nigdy nie byłem dobry w gorzkich żalach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Szanujcie i kochajcie swoich bliskich bo nie wiecie kiedy zostaniecie sami.

Zostawcie też z 5 plusów na pocieszenie(,)

Wrzucam linki do Coinbase na którym można rozwiązać quiz. Mi wpadnie parę groszy i Wy również coś otrzymacie za rozwiązanie quizu ok.6$ za quiz. Gdy ktoś będzie miał problem pomogę na PW.
.
COMP
coinbase.com/earn/comp/invite/5b4gvqp8

STELLAR
coinbase.com/earn/xlm/invite/k8gtfrb4

BAND
coinbase.com/earn/band/invite/d8h3g4jw

Jeśli jednak ktoś chciałby mnie wesprzeć zostawiam adres portfela BTC: 36pCAEo5ZPesqZqQSnjRc6c61chG8cEAHC

Wrzucam zdjęcie insuliny, dałbym zdjęcie ryja ale nie jest za piękny ¯\_(ツ)_/¯
#gorzkie #zalesie #btc #kryptowaluty #gielda #gownowpis
arktosnaplazy - Mirki i Mirabelki, sypię mi się życie. Teraz w okresie przedświąteczn...

źródło: comment_1608400501dY1faIdnbXvop2l6CHca8G.jpg

Pobierz
  • 45
@Amebcio: Bardzo rzadko mam spadki w nocy, miałem zmienianą na apidra czy jakoś tak, właśnie po niej miałem spadki. Wróciłem do Levemir i teraz jest ok chociaż jestem aktywniejszy fizycznie, i dawkowanie co 36h raczej nie byłoby dla mnie
@arktos_na_plazy o co chodzi z tym coinbase? Jak to działa wyjaśnij proszę bo nie chce mi się w to zagłębiać.
Chciałem rozwiązać ten quiz o którym piszesz a tu mi #!$%@? MOŻESZ KWALIFIKOWAC SIE DO WYPŁATY WIELKICH PINIENDZY (PS MOŻESZ ALE NIE MUSISZ ZALOGUJ SIĘ ZA ZOBACZYSZ) co z daleka śmierdzi szambem.
@arktos_na_plazy: Mirku uszy do góry i trzymaj rękę na pulsie żeby nadzieja umarła jako ostatnia. Popierdzielony ten rok mamy strasznie na wszystkich frontach. A władza bardziej przypomina kotwicę u szyi niż koło ratunkowe, ale ja nie o tym chciałem smucić.
Domyślam się co czujesz ponieważ też zostałem sam. Zero wsparcia, sam się martwię o wszystko i muszę zawsze myśleć przynajmniej trzy kroki do przodu żeby się nie władować na minę. Za
vikop-ru - @arktosnaplazy: Mirku uszy do góry i trzymaj rękę na pulsie żeby nadzieja ...

źródło: comment_1608418240K59M03F0LojcBQbncMAYdB.jpg

Pobierz