Wpis z mikrobloga

Nie spodziewałem się takiej historii :D


@Si4Di: Nie spodziewaj się szybkiego rozdziału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak lubisz czekać miesiącami na Miurę to istnieje również manga Duranki, która także ma postój.
@Si4Di: Teraz masz dwa wyjścia. Albo będziesz wiecznie cierpiał i czekał na nowe chaptery albo tak jak ja zdasz sobie sprawę, że zwyczajnie nie warto i olejesz mangę i wszystko z nią związane.
@Si4Di: W pewnym momencie sobie po prostu zdałem sprawę, że nie doczekam końca tej historii bo albo autor umrze albo ja. Jak chaptery potrafią być przesuwane po 2-3 razy i pojawiają się aż tak nieregularnie to po prostu straciłem wiarę i stwierdziłem, że szkoada mojego czasu i nerwów.
@kudlaty_ziemniak: Ja obecnie mam w tachiyomi odznaczone 6 chapterów których nie przeczytałem, ostatni który przeczytałem wyszedł przetłumaczony 28 kwietnia 2019 roku. Po prostu mam dość czekania i ruszyłem dalej ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zamaskowany_Kotek: jest to "film" który jest złączony z anime i dwóch filmów. historia jest opowiedziana od początku do końca z tym że przeplatają się sceny z różnych wersji anime by lepiej oddać lub uzupełnić fabułę wierną mandze. Całość jest podzielona na party 1-11 czy jakoś tak. Każdy part trwa ok. Godzinę. Part od 1-4 chyba, jest dostępny na yt. Resztę na Vimeo z Reddit Berserka w dziale FAQ. Jest to takie