Wpis z mikrobloga

@ironlelele: Zgłaszałeś sprawę bezpośrednio do Sony czy przez sklep w którym kupiłeś?

@winne: Wiatrak miał poranny kryzys i klekotał. Od razu mi się zapaliła lampka by odsyłać to czym dalej :D
  • Odpowiedz
Jeżeli kogoś interesuje to dźwięk był identyczny jak w przypadku tego filmu: https://youtu.be/DGt71Hp7WTI

Aktualnie po demontażu bocznego panelu i ponownym założeniu jest cicho. Jeżeli ktoś spotka się z takim problemem autor powyższego filmu w komentarzu przedstawia "rozwiązanie" natomiast rozkręcanie konsoli na gwarancji nie do końca mi się podoba więc nie próbowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@dal_on: to co w większości, piszczące (brzęczące) cewki (zasilacz), ale w międzyczasie dostałem wiadomość że moją konsole wysyłają do Japonii na testy a Centrum Napraw ogarnia konsole dla mnie (gość na infolinii mówił że pierwszy raz sie z tym spotyka ze z Francji poszło do Japonii i ze mogło być coś tam wiecej niż cewki)

mnie się wydaje że to ściema i zgubili gdzieś moj zgłoszenie przez to ile ich mieli
  • Odpowiedz
  • 0
@taconaostro: Masakra, dlatego nie jestem pocieszny opcja wysyłki ale lepiej mieć sprawna konsole. Mam nadzieje, że wyjaśni się szybko kwestia twojej konsoli.
  • Odpowiedz