Wpis z mikrobloga

  • 526
@jmuhha nie prawda. Nawet więcej, żeby wyjąć niektóre radia pierw trzeba bylo wyjąć panel.
Panele byly wyciagalne, zeby nie bylo sensu kraść
  • Odpowiedz
wujek tirowiec mi mówił, że jeśli ściągnęło się panel to radio blokowało się w slocie i nie można był go wyjąć, to prawda?


@jmuhha: nieprawda. Radio zwykle wyciąga się znacznie wygodniej bez panela. Z resztą tam nie ma co się blokować.

Cel jest prosty - sam panel jest ciężko kupić, więc radio bez niego ciężko sprzedać. Do tego na pierwszy rzut oka mniej widać czy to lepsze radio czy tani chińczyk.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Tata circa 1999 kupił do Malucha radio, takie wypasione za 300zł. Raz panelu zapomniał jak u siostry był, cyk wybita szyba i nie ma radia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jak swoim parkuje w najgorszej dzielnicy to mam #!$%@? na radio, a mi pika żeby je zabrać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jmuhha: Cała zabawa polega na tym, że złodziej kradnie to co szybko może upłynnić. Jeśli akurat postanawia ukraść radio, to zasadza się na komplet: panel+odbiornik. Bez panelu radia nie sprzeda, bo w legalnych kanałach zbytu od razu skojarzą, że dźwignięte. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w nielegalnych żaden Mati-paser nie będzie się bawił w poszukiwania panelu, bo wracamy do punktu wyjścia - Mati-paser też chce szybko sprzedać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Radio i panel są nawet sparowane ze sobą. Nawet jak złodziej zdobędzie identyczny panel od innego egzemplarza to on nie ruszy w tym kradzionym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: tyle było kombinowania z tymi panelami a i tak mi się ukradli.. Radio bez panelu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz