Wpis z mikrobloga

@bartd: Biegalem duzo na dworze ale mimo wszystko wole bieznie - nie trzeba sie zastanawiac nad kraweznikami, droga, przeszkodami, ludzmi, przejsciami dla pieszych, autami tylko skupiasz sie tylko i wylacznie na biegu. Do tego nie targasz ze soba 1 litrowej butelki wody i recznika...
A w obecnym okresie juz mam dosc silowni, raz zamkniete, raz otwarte, a to jak otwarte to sa jakies glupie godziny, a to pelno ludzi i wszystkie
@bartd:
Wiem co masz na mysli. Mam tak z rowerem. Lubie jezdzic na rowerze ale nie znosze rowerka stacjonarnego. Pewnie niektorzy tez tak maja z bieganiem - lubia biegac, nie lubia biezni.
Ja nie przepadam za bieganiem ale pod katem zrzucania kalorii to najbardziej lubie bieznie - a probowalem wszystkiego.

Nie mowiac juz o tym ze... nie dosc iz teraz trzeba biegac w masce to ja jeszcze bardzo latwo sie poce
@TheArt: od Xiaomi, ale zwróciłem ja (problem był że zwrotem ze względu na gabaryty). Nieważne jak ja ustawiłem to ten pasek po którym się biega zjeżdżał do prawej lub do lewej po czasie i zaczynał się ocierać i ścierać o bok. Tandeta i chłam.