Wpis z mikrobloga

@LubieKiedy: przy tym laptop-standzie oczywiście nie ma miejsca na zewnętrzną klawiaturę, ale też położenie laptopa jest inne niż przy biurku. Mam nadzieję, że można to jakoś ergonomicznie ustawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ppop: mam takie coś https://www.profim.pl/produkty/rodzaj-produktu/fotele-gabinetowe/veris-net/model-obrotowy, płaciłem 2 lata temu ok 1,5k z mechanizmem ujemnym - siedzisko może być pochylone nieco do przodu żeby wymuszać aby prostować plecy bardziej. Ostatnie 2 lata pracowałem na nim po 12-13 godzin i jestem bardzo zadowolony. Jak siadałem na tych kinnarpsach to czułem że nie są warte swojej ceny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ppop: mam ergohumana z tym standem i podnóżkiem. Ogólnie jest dosyć stabilny i przy np. pisaniu nie telepie nim za mocno, nie mylę klawiszy, nie dostaję oczopląsu od ekranu, ale w pozycji pół leżącej nie odchyla się wystarczająco i nie ma tak dużej regulacji żeby to było wygodne. Warto samemu sprawdzić na żywo, ale nie wiem gdzie poza Warszawą da się to zrobić. Osobiście po dłuższych testach moim zdaniem fotel spoko,