Wpis z mikrobloga

@Lozkowsalonie: raczej na twitchu są ludzie. Goldzor ogrywa cody i dosyć często publikuje. Bardziej się skupia na warzone. Jest PinGuiNPL ale rzadko publikuje na YT - bardziej takie podsumowania itp. Częściej streamuje i jego ekipa z discorda też streamują.
@DarthJ0hnny: To moja czysto subiektywna ocena. Po prostu uwazam go za idiote/kretyna. Juz pierwsze 5 sekund jak odpalasz jego materiał mowi wszystko o nim. Uwaza się za jedynego prawilnego fana coda i jak coś mu się nie podoba to juz od razu musi to być źle. Jak jakis cod stara się zrobić coś nowego i rozwijać się to dla mniego to jest beee bo nie jest 1:1 odgrzewanym kotletem jak co
@Wedarn: rozumiem Twoją opinię. W pełni się zgadzam odnośnie tego co napisałeś. Widać u niego skrajność w jego poglądach. Ja imo iż nie przepadam za mw to uważam, że wprowadził zupełnie nową jakość do serii call of duty a z kolei cold war bardziej mi przypadł do gustu bo łączy nowości z mw z arcadowym stylem black ops. Nie jestem fanem żadnych skrajności wolę być pomiędzy i grać w to co