Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pisze ten post, aby wie wyżalić. Jestem z moim różowym od 3 lat. Ja mam 25, ona 26. Mieszkamy razem od roku, pracujemy oddzielnie. W naszym związku wystąpił pewien problem, dogadujemy się i kochamy, ale jeżeli chodzi o seks to raz w miesiącu i to jeszcze w jednej pozycji. Po 2 i pol roku związku dowiedziałem się, ze różowa jest aseksualna. Przez pierwszy rok to codziennie dochodziło do stosunku, nawet kilka razy dziennie w różnych pozycjach, a teraz tylko w jednej na szybko, bo ona tego nie potrzebuje... Kocham ja bardzo, ale niestety nie mogę myśleć o niczym innym niż o seksie, byłem u specjalisty, żeby to zmienić i czymś się zająć, ale uznał, ze w moim wieku wszystko jest okej. Różowy w ogóle nie chce iść do specjalisty ze swoim problemem, bo uważa, ze to jest normalne i ja jestem jakiś inny. Proponowałem jakieś zabawki, chociażby żele, ale na nic nie chce się dać namówić. Nie chce się z nią rozstawać, ale coraz częściej przeglądam oferty na roksie. #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #roksa

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe07b1a35ed44000acde642
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz