Wpis z mikrobloga

Postanowiłem, że odezwę się i tutaj.
Wielu z Was wspierało mnie i mojego syna w naszej walce o jego zdrowie. Dziękuję Wam za to.

Tutaj jest link do wpisu na facebooku: wpis o Guciu

Nie będę wklejać tutaj pełnej treści tego wpisu. Jest bardzo długi i z kilkoma zdjęciami dlatego zachęcam by go właśnie tam przeczytać.

To co chciałem Wam kochani przekazać tutaj to najszczersze podziękowania za wszystkie dobre słowa i wsparcie jakie u Was znalazłem.
Dziękuję Wam Mirki i Mirabelki.

Trochę przekręcę zdanie, które napisałem we wpisie na FB:
Rok temu myślałem, że to był ostatni raz kiedy przed Bożym Narodzeniem myślałem z radością o tym świątecznym czasie.
Dzięki Wam i w tym roku mogę razem z całą moją rodziną myśleć o tych wszystkich dobrych chwilach jakie mnie w święta czekają.

Wam też życzę kochani tych dobrych chwil całej masy w nadchodzące święta i od razu też życzę by 2021 byl lepszy niż jego poprzednik.

#rehabilitacja <- przynosi efekty :)

  • 3
@inny_89 trzymam kciuki żeby rehabilitacja dalej przynosiła efekty i żeby Guciowi udało się nadrobić jak najwięcej. Dużo zdrowia dla całej waszej rodziny. Niech w nowym roku czeka was wiele wspaniałych i radosnych chwil. No i przekaż małemu wojownikowi uściski od cioci z wykopu ()