Wpis z mikrobloga

Dzielę się swoim ostatnim SPACiem w tym roku, póki wciąż jest na poziomie 10-11 przed wzrostami - VSPR. Łączy się z HydraFacial. W tym przypadku to nie jest EV, więc pewnie nie będzie aż tak spektakularnie, ale szczepionka spowoduje ponowne otwarcie salonów SPA, kosmetyczek, itd. więc automatycznie to będzie duży wzrost dla firmy.

Ich główny produkt to urządzenie, które jest stosowane do przeprowadzania zabiegu alternatywnego do botoxu, tylko tutaj bez wstrzykiwania czegoś, wykonywane jest specjalne oczyszczanie twarzy z martwych komórek i nawilżanie, żeby wyglądać młodziej. Plusem jest to, że taki zabieg powinien być powtarzany = powracający klienci generujący przychód.

Cały rynek "Skin Care/Hair Care" to jest 250mld $ globalnie, a oni są już globalnym graczem. Generują przychody, pomimo wielkiego spadku w kwietniu później odbili ze sprzedażą na podobną skalę co w zeszłym roku, co jest wielkim sukcesem biorąc pod uwagę pandemię.

Ludzie którzy stoją za VSPR i HydraFacial to doświadczeni gracze w branży Health&Beauty, nie jak Trevor Milton z Nikoli :P

Do połączenia jeszcze nie doszło, więc to jest gra pod właściwą transakcję połączenia krótkoterminowo, ale długoterminowo też widzę potencjał żeby potrzymać z kilka lat i skorzystać na odbiciu po-covidowym. Kupiłem 120 akcji, z wszystkich moich pozycji ta jest najmniej przewartościowana, w kontekście możliwego krachu.

Ostatnia prezentacja dla inwestorów tutaj: https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/1818093/000121390020041690/ea131234ex99-2_vesperhealth.htm

#gielda
  • 15
@mam_odwage_nic_nie_osiagnac: zapiszę to sobie żeby sprawdzić na przyszłość jak Ci poszło, sam nie zagram bo nie mam tego u siebie, plus fundusze wyczerpane, ale za dzielenie się własnymi perełkami na forum życzę jak największego zwrotu z inwestycji! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fiemka: dzięki za info. Jeszcze dwa pytanka: czy orientujesz się czy na trading212 na akcjach da się ustawić zarazem Stop loss i Take Profit i drugie: czy na akcjach da się ustawić Stop Loss kroczący (na xtb nie ma takich opcji)?