Wpis z mikrobloga

@obszarnik kurde ja też nie jestem rasistą, szanuje każdego człowieka, nie ważne czy jest LGBT czy innej płci, ale żartować można ze wszystkiego ale w dobry sposób, tutaj op nie przekroczył granicy dobrego smaku. Nie wiem o co ból dupy tutaj.
  • Odpowiedz
@obszarnik: Ja tu widzę dwa ciastka, ty cholerny rasisto. Jesteś zwyczajnie obrzydliwy dopatrując się wszędzie rasizmu. Po prostu idź się leczyć, bo zakładam, że 99,9% osób widzi tutaj dwa różne ciastka, CIASTKA. Jak ciastko może być rasistowskie? Ano bardzo prosto - wystarczy taki prostak i rasista jak Ty, który dorabia sobie ideologię
  • Odpowiedz
@obszarnik: Lecz się typie. Nie dość, że jesteś rasistą to jeszcze masz jakieś problemy psychiczne, paranoje, urojenia i inne obsesje. Co za czasy, że widząc ciastka ludzie doszukują się rasizmu... ()
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt: jakiś dowód że go tak nazywasz?


@obszarnik: nie chce mi się szukać ale oficjalny raport policji udowadnia, ze w momencie śmierci miał w krwi jakiś tam narkotyk, nie pamiętam dokładnie jaki, coś na F chyba (nie znam się na narkotykach to nie pamiętam xd)
  • Odpowiedz
@obszarnik: ale To jest satyryczne zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko ty robisz z siebie głupka, próbując zrobić z tego aferę. Próbujesz przenieść problem prześladowania czarnych na grunt POLSKI. Ale widać, że z inteligencją nie bardzo, bo w POLSCE murzyni nie byli prześladowani ani nie byli niewolnikami. Dlatego tez, takie rysunki dla nas, Polaków, są śmieszne. My mieliśmy własne problemy, kiedy kolorowi walczyli o swoje prawa w
  • Odpowiedz