Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś w te święta nie ma z kim spędzić wigilii? Krótko o mnie, pochodzę z domu dziecka, nie posiadam rodziny. Współlokatorzy z mieszkania w którym wynajmuję skromny pokój wyjechali na święta, ja nie mam do kogo się udać, a nie chcę czuć się jak niechciany gość u kogoś, kto mnie zaprosił pewnie tylko z grzeczności licząc, że się nie pojawię. Miałem w planach okres świąteczny przegrać z #cyberpunk2077, ale po tym jak widziałem jak chodzi ta gra na #ps4 mało co się nie popłakałem. Urlop niestety też już miałem rozpisany w pracy więc lipa. Zwróciłem grę i nie będę miał zajęcia. Czy jakiś Mirek lub Mirabelka jest zainteresowana wspólnym spędzeniem wigilii w #warszawa? Kupiłem trochę potraw świątecznych w garmażerii i chętnie się podzielę. Spotkanie bez alkoholu, możemy wspólnie obejrzeć film, pograć na konsoli, albo posłuchać #polskirap, ewentualnie pokolędować. Wrzucam #pokazmorde dla zasięgów i żeby zwiększyć szanse na to, że ktoś weźmie na poważnie ten wpis. Jeżeli chcesz mi poprawić święta zaplusuj proszę ten wpis dla zasięgów. #swieta #bozenarodzenie
Panitsch - Mirki czy ktoś w te święta nie ma z kim spędzić wigilii? Krótko o mnie, po...

źródło: comment_1608813643mu8j89QinsYoi8N1uCZU13.jpg

Pobierz
  • 114