Wpis z mikrobloga

Błagam pomocy Od 72 godzin mój kaszojad wyje non stop z małymi przerwami na spanie #zabkowanie testowane preparaty to Bobolen i Urgo Dentilia . Ma rok i miesiąc i wychodzą mu wszystkie zęby naraz jestem z różowym wykończony polećcie jakieś SKUTECZNE preparaty na późne ząbkowanie jestem w stanie wytrzymać jeszcze dobę potem skacze z okna #dzieci #zdrowie #lekarz
  • 86
  • Odpowiedz
@wacek901: jako stary dwójki dzieci, które przechodziły to (lub my to przechodziliśmy) to mam jedną radę:
przejdzie-mu.jpg
Uzbrójcie się w cierpliwość i trzymam kciuki
love
ps. a potem jak urośnie to będzie git i będziesz go mógł wysyłać po pilota albo po picie, przydatna sprawa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@wacek901: co 4h jak dajesz na zmianę ibuprofen i paracetamol. Z własnych doświadczeń calgel smarowanie dziąsła i camilia która co prawda lekiem nie jest ale na młodego działało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
@wacek901: przecież i paracetamol i ibuprofen są w syropach. Jak ciagle krzyk i płacz (sen to pewnie ze zmęczenie maksymalnego pada) to znaczy ze go bardzo boli. Te maści to są dobre jak na swędzące dziasla, a nie na poważne akcje. Ja tam uważam że nie dawanie przeciwbólowych w takich sytuacjach to męczenie i torturowanie dziecka.
  • Odpowiedz