Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 265
@greg1970: mnie zawsze zastanawiało dlaczego stary Kevina to taki żyd. Nie dość że chata jak sam #!$%@?, chajs się wylewa z tej chaty, to jeszcze darł #!$%@?ę na pół nowego Jorku o 900dolarow #!$%@? przez Kevina. 900$.. czaicie? Co żyd złotówa.. #!$%@? że syn był sam w wielkim mieście, że ogarnął bezpieczny hotel, liczy się 900$
  • Odpowiedz
@carlosglog: 1.Gdy kręcono kevina dolar jednak był trochę więcej warty niż teraz.
2. Dobra materialne zdobywa się całe życie. Jak ktoś wyżej powiedział rodzina kevina to klasa średnia. Coś czego Polska nie widziała i widzieć jeszcze długo nie będzie.
3. To jest film człowieku. Miało to być zabawne wiec tak nagrali XD
4. Co nie zmienia sytuacji ze miedzy innymi oszczędnością dochodzi się do dużej kasy ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@nosze_ortalion: ja #!$%@? serio? Jakbym zgubił dziecko na kilka dni, które ostatecznie wylądowało w NY, to #!$%@? jeden wielki by mnie interesowało ile $ wydał, a wydał nieco ponad 2000$ dzisiejszych dolarów po uwzględnieniu inflacji. No #!$%@? rzeczywiście majątek.
Co z teg ,że film... Komentować nie mogę?
  • Odpowiedz
@carlosglog: No ale czy tam gdzieś pokazali, ze kevin dostał #!$%@? kablem od prodiża? Albo zakaz na narkotyki do 18 roku życia?
Typek wydarł ryja No gowniak kupił prezentów za dużo kasy XD
O jego wcześniejszych wydatkach na hotel już tez wiedzieli w momencie blokowania kart kredytowych XD

Przypominam jeszcze raz, ze to tylko głupia amerykańska komedia XD
  • Odpowiedz
@greg1970: co jakiś czas sprzedawali adoptowane dziecko (oczywiście adoptowali niemowlaka i mu wmawiano, że nie jest adoptowany) na narządy. W tym roku padło na Kevina. Ci dwaj mieli go odebrać, ale gówniak był całkiem łebskim gościem, a ci dwaj kurierzy żywego towaru całkowicie skończonymi idiotami.
  • Odpowiedz
przeżywacie McCallisterów a nawet Al Bundy miał dom lepszy niż kiedykolwiek mieć będziecie, przyjaciół i życiowe sukcesy, np. 4 przyłożenia w jednym meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz