Wpis z mikrobloga

Hej
Aktualnie szukam #praca jako konstruktor ( #solidworks ) i zastanawiam się nad sposobem zwiększenie atrakcyjności swojego profilu na LinkedIn
W wolnych chwilach pracuje nad starymi robotami przemysłowymi, do tego #druk3d i zastanawiam się nad wrzucaniem efektów na profil LinkedIn
W linku filmik nagrany telefonem zamocowanym na kiści robota w wydrukowanym elemencie i taki właśnie filmik mógłbym na przykład wrzucić na profil

https://youtu.be/sVCm-rt5Doc

Czy tak przygotowany filmik wystarczy czy lepiej jednak coś bardziej profesjonalnie przygotować?
Rist0 - Hej
Aktualnie szukam #praca jako konstruktor ( #solidworks ) i zastanawiam si...
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pimenista: Skąd masz stare roboty przemysłowe? (ʘʘ) Wydaje mi się, że samo wrzucenie czegoś jak najbardziej wyróżni Cię - może nie jest to strikte robota konstruktora tylko automatyka ale pokaże, że masz wiedzę ogólnoinżynierską, masz szersze horyzonty. Co do samego filmiku to będę szczery bo na tym Ci pewnie zależy - jakość jest mocno średnia. Jak masz to pożycz od kogoś jakieś nowsze GoPro tam będzie dobra
@MentorPL o takie cenne rady mi właśnie chodziło :)
Dzięki :)
Odnośnie pytania skąd mam roboty to mogę powiedzieć tylko tyle że ze złomu Dopiero od niedawna są sprawne bo długo walczyliśmy z uruchomieniem Teraz jestem na etapie nauki języka i powoli zaczynam walczyć z ROS'em
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rist0: Nie ma problemu - jakbym miał kiedyś zrezygnować z robotów to sam pomyślę nad konstrukcją xD Masz jakąś jego fotkę? Wizja posiadania jakiegoś na własność jest bardzo kusząca ( ͡° ͜ʖ ͡°)