Wpis z mikrobloga

Panie Serze, ale co Pan chce udowodnić Gargamelowi? xD "Przepraszam ale ktoś randomowy mnie obraża, więc proszę wejść na jakieś z pewnością tajne forum (elektroda pewnie) i poszukać wątku, gdzie Gargamel spotyka się ze swoimi fanami i każe im pisać niemiłe rzeczy na mój temat, bo on nie ma co robić w swoim życiu tylko gnębić mnie, bo ja jestem najważniejszy i tylko mnie się gnębi ;_________;"
@NightHunter13: Daniel to chyba nie wie co robić w swojej sytuacji, chyba się nieźle zagubił.
Zapowiadał wielki film w którym zniszczy Gargamela, podniecał się tym jego nieudanym związkiem z Dianką. Jak Kuba wszystko wyjaśnił to nagle temat odpowiedzi na film grgml ucichł.
Nagrał film z "wyjaśnieniami" w których nic nie wyjaśnił oprócz "coś tam było prawdą a coś tam nie było prawdziwe".
Miał się ugadywać walkę z Wardęgą ale okazało się
@NightHunter13: Nie rozumiem jak można być tak dużym youtuberem a jednocześnie być tak oderwanym od rzeczywistości xD Wystarczyłoby całą sprawę przemilczeć i po paru miesiącach wszyscy by zapomnieli, ale nie potrafi tego zrobić bo ma zbyt duży ból tyłka o łapki w dół. Tymczasem już zdążył zapowiedzieć film wyjaśniający Gargamela by potem się rozmyślić i zrobić film laurkę dla samego siebie (jednocześnie sobie żartując że przecież on by nie wyciągał na
Facet zrobił podsumowanie miesiąca i wyszło mu, że hajs się nie zgadza i nikt nie zmienił swojego zdania co do niego, więc czas usunąć swoje pseudo przeprosiny i iść na wojnę (chociaż mówił, że nie lubi się kłócić). Można było się tego spodziewać. Ciekawe czy pozwie też Wardęgę, Generatora Frajdy, Opydo, Vogule Poland bo oni też się do tego przyczynili (nie zapominajmy o tym, że Reżyser jest sam sobie winien), ale chyba